Menu Zamknij

Organizujemy przyjęcie weselne w Warszawie – które dzielnice wziąć pod uwagę?

Organizujesz przyjęcie weselne w Warszawie? Nie wiesz, które dzielnice wziąć pod uwagę? W takim razie ten tekst jest dla Ciebie. Zajrzyj do niego koniecznie, bo może dostarczyć Ci cennych wskazówek.

Przyjęcie weselne w ścisłym centrum

Warszawa to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc ma mapie Polski. Nic więc dziwnego, że to właśnie tutaj wiele par decyduje się zorganizować przyjęcie weselne. Dużą popularnością cieszy się ścisłe centrum, jak i okolice Starego Miasta. Jednak warto mieć świadomość, że ceny za wynajem sali weselnej potrafi zwalić z nóg. Prestiż niesie ze sobą wysokie ceny, a nie każdy budżet weselny jest w stanie to pokryć. Co w takich przypadkach robić? Zaciągać kredyt i spłacać go później przez kilka lat? Oczywiście, że nie. Lepiej od razu pomyśleć o innych rozwiązaniach.

Przyjęcie weselne w sąsiednich dzielnicach

Skoro nie samo centrum Warszawy, to może sąsiednie dzielnice? W końcu na wesele bielany się nadają, czy też Wola bądź Żoliborz. Tutaj również nie brakuje sal weselnych, które mogą sprostać naszym oczekiwaniom. Ich ceny będą już niższe, ale standard tak samo wysoki, jak w lokalach w samym centrum. Poza tym sąsiednie dzielnice nie bywają tak zatłoczone, jak samo centrum, ale tutaj również nie brakuje zabudowań, czy korków. Dlatego warto się zastanowić, czy faktycznie czegoś takiego nam potrzeba. Może istnieją inne miejsca, w których moglibyśmy zorganizować wesele? Oczywiście, że tak!

A może więc obrzeża Warszawy?

A co z obrzeżami Warszawy? Może to tutaj znajdzie się dla nas odpowiednia sala weselna? Oczywiście, że tak! Co ważne, wcale nie musimy szukać daleko, ponieważ odpowiednia sala weselna znajduje się zaledwie 15 minut od centrum. Co to za sala weselna? Sevilla, bo to właśnie o nie mowa, zlokalizowana jest na granicy Warszawy i gminy Izabelin, jak również w sąsiedztwie Bielan, Żoliborza, Łomianek czy Bielan. Panuje tutaj cisza, spokój, a co ważne zapewniamy sobie brak korków, czy tłumów. Dom weselny Sevilla ma na swoim koncie organizację wielu różnego typu imprez okolicznościowych, w tym również wesel, które zawsze kończą się sukcesem. To oznacza, że do czynienia mamy z fachowcami, którzy doskonale wiedzą, jak organizować dobre przyjęcia weselne. Poza tym zawsze służą nam swoim fachowym doradztwem, jak i wsparciem na każdym etapie przygotować oraz w trakcie przyjęcie. Na uwagę zasługuje również sala weselna – czysta, przestronna i utrzymana w nowoczesnym stylu. Dominującym tutaj kolorem jest biel, co stanowi idealne tło dla różnych dekoracji, czy motywów przewodnich. Sala jest w stanie pomieścić nawet 200 osób, które dodatkowo możemy dowolnie usadzić. Sevilla zapewnia możliwość dowolnego doboru menu, dekoracji, jak i ustawienia stołów.