Menu Zamknij

Komfortowe pensjonaty w atrakcyjnych cenach – Wisła

Polacy chętnie podróżują zarówno nad morze jak i w góry. W sezonie zimowym większym zainteresowaniem cieszy się region Beskidu Śląskiego czy Zakopane. Warto w tym czasie wcześniej rezerwować miejsca noclegowe, aby mieć zapewniony pobyt w komfortowych warunkach. Wisła posiada atrakcyjną ofertę noclegową. Turyści mogą skorzystać z miejsc takich jak hotel, pensjonat czy willa wisła to miejscowość na terenie, której prowadzona jest Willa Stok. W okresie letnim goście maja do dyspozycji basen na zewnątrz budynku, który posiada podgrzewaną wodę. Willa w Wiśle to również dogodna lokalizacja. Pensjonat mieści się w odległości 500 metrów od wyciągów narciarskich. Willa Stok kieruje swoją ofertę noclegową przede wszystkim do rodzin z dziećmi, ale również klientów biznesowych i klientów grupowych. Personel Willi zapewnia profesjonalną obsługę gości i przyjazną atmosferę. Willa Stok to również doskonała oferta gastronomiczna i funkcjonalnie urządzone pokoje i apartamenty.

Willa – Wisła

Pensjonat w Wiśle posiada 49 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie, dzięki czemu każdy turysta znajdzie pokój na miarę swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Miło jest odpocząć w komfortowych warunkach po wielogodzinnych pieszych wędrówkach szlakami turystycznymi czy jeździe na nartach. Willa Stoki posiada pokoje:

– jednoosobowe

– dwuosobowe z balkonem

– dwuosobowe bez balkonu

– pokoje typu studio o podwyższonym standardzie

– apartamenty czteroosobowe extra

– apartamenty trzyosobowe standard.

Każdy pokój posiada komfortową łazienkę z wanną lub prysznicem. Pokoje są przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi. Wszystkie pokoje posiadają TV i lodówkę i mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Willa w Wiśle zajmuje się również organizowaniem przyjęć okolicznościowych takich jak imieniny, urodziny, chrzty, komunie, jubileusze, imprezy firmowe czy spotkania po latach. Willa Stoki pomoże również w organizacji imprez o innym charakterze, przyjęć i bankietów. Na terenie willi znajduje się komfortowa sala konferencyjna, która pomieści do 40 osób. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny najlepszej jakości, dzięki czemu można organizować konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Turyści maja wliczone śniadania w cenę noclegu, są one serwowane w formie stołu szwedzkiego. Istnieje również możliwość wykupienia obiadów, kolacji i obiadokolacji w bardzo dobrych cenach. Wszystkie posiłki przygotowują pracownicy na miejscu ze świeżych i regionalnych produktów. Willa w Wiśle to doskonałe miejsce do odpoczynku jak i możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach. Personel oferuje profesjonalną pomoc i zapewnia przyjazną i dyskretną atmosferę. W Willa Stok każdy gość może poczuć się jak u siebie w domu.