Menu Zamknij

Czym są rolety typu screen?

Popularne rolety screen gwarantują uzyskanie ciszy i spokoju w każdym pomieszczeniu użytkowym. To specjalne rolety dla wymagających użytkowników, którzy dbają także o kwestie estetyczne. Nowoczesny wygląd w połączeniu z zaawansowaną konstrukcją sprawia, że produkt jest idealny do zastosowania w biurach, jak również w pomieszczeniach mieszkalnych, w salach konferencyjnych itd.

Dlaczego właśnie rolety screen?

W przypadku wielu rolet liczy się nie tylko wygląd, ale także właściwości jakimi się charakteryzują – niska przepuszczalność światła, termoizolacja, odbijanie promieni słonecznych. Nowoczesne i droższe rozwiązania takie jak rolety screen są do tego półautomatyczne, inteligentne i zapewniają ochronę wnętrza bez faktycznej kontroli użytkownika. Niektóre mają także wbudowane systemy antywłamaniowe, więc w znaczny sposób zwiększają bezpieczeństwo mieszkania czy budynku przemysłowego. Przy wszystkich tych walorach pozostają wygodne w obsłudze i mało wymagające.

Estetyka w każdym oknie

Zaleca się wybranie podobnych rolet do wszystkich okien w budynku zwłaszcza w sytuacji, gdy są to rozwiązania zautomatyzowane i zewnętrzne. Dzięki temu montaż zostanie zrealizowany jednorazowo i w późniejszym czasie nie będzie konieczne dokonywanie modyfikacji poszczególnych pomieszczeń. Jest łatwiej i taniej, dodatkowo budynek zyskuje efektowny wygląd dzięki spójnej wizji estetycznej. Można decydować się na różne wersje kolorystyczne dopasowując tym samym rolety do stylu dominującego we wnętrzu.