Menu Zamknij

Centrum konferencyjne w zasięgu ręki

Województwo łódzkie należy do miejsc, w których często organizowane są różne spotkania i eventy biznesowe. Z pewnością wszystko to za sprawą bliskości dużych aglomeracji, wyjątkowego potencjału, jaki przedstawiają oraz w dużej mierze centralnego położenia tych terenów na mapie Polski. Niestety nie oznacza to jednak, że wszystkie tak popularne łódzkie sale konferencyjne spełniają wygórowane wymagania, jakie stawiają klienci biznesowi. Salio tego typu obawy nie mają miejsca. Profesjonalizm i duże doświadczenie pozwalają na organizację konferencji, eventów i imprez firmowych.

Atrakcyjność pod każdym względem – Salio

W swojej ofercie Salio posiada także Aparthotel, który sprawdzi się idealnie w przypadku kilkudniowej konferencji. Do dyspozycji gości są przestronne pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Otóż, sale konferencyjne łódzkie to także atrakcyjność pod względem dobrego dojazdu. Nie ma może tu zabraknąć także atrakcji, które spotkają uczestników konferencji po części oficjalnej. Profesjonalny stół bilardowy, mecz siatkówki czy koszykówki a nawet nauka jazdy konnej – to właśnie wszystko czeka na gości.

Możliwości jest wiele, poznaj Salio

W łódzkich salach konferencyjnych Salio można znaleźć pełne wyposażenie: wifi, rzutniki multimedialne, ekrany, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony oraz flipcharty – wszystkie niezbędne udogodnienia. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz sprawia, że sprawdza się ono przy różnego rodzaju wydarzeniach.