Menu Zamknij

Parasole z logo – praktyczna reklama na deszczowe dni

Różnorodność gadżetów reklamowych daje firmom szerokie możliwości w promocji. Gadżetem może stać się niemalże wszystko! Wśród popularnych upominków zamawianych przez firmy znajdują się również parasole, które można spersonalizować, umieszczając na nich logo i inne nadruki.

Przy doborze odpowiednich gadżetów reklamowych warto postawić na praktyczne produkty, które na pewno przydadzą się w niejednej sytuacji. Oprócz kubków, smyczy, koszulek czy też długopisów możemy wybrać także parasole z logo. Sprawdzą się idealnie podczas deszczowych dni!

Dzisiaj parasol reklamowy z nadrukiem można zamówić w wielu różnych wariantach. Można sprawdzić je już teraz na stronie firmy GiftLogo, która specjalizuje się w upominkach reklamowych.

Jak wybrać najlepsze parasole z nadrukiem jako upominki reklamowe od firmy? Ile trzeba będzie zapłacić za tego rodzaju produkty? Zapraszamy do sprawdzenia!

Parasole z logo – rodzaje parasoli

W sprzedaży można znaleźć obecnie różnego rodzaju parasole. Ich przeznaczenie jest takie samo – mają ochronić przed deszczem, a także przed innymi zjawiskami atmosferycznymi, w tym przez palącym słońcem, ale mogą mieć inne konstrukcje, a tym samym także nieco inną zasadę działania.

Parasole można podzielić przede wszystkim na dwie kategorie, a mianowicie na:

  • parasole ręczne – otwierane i zamykane ręcznie, przez podniesienie lub opuszczenie elementu na rurce parasola nad rączką
  • parasole automatyczne – otwierane przez naciśnięcie przycisku przy rączce, zamykane najczęściej ręcznie

Parasole mogą składać się całkowicie – specjalne zawiasy na drutach pozwalają na złożenie parasola do kompaktowych rozmiarów, aby zmieścił się w torebce. Możemy też wybrać modele z drutami bez zawiasów, które po złożeniu zajmują więcej miejsca, ale także rzadziej się psują.

W sprzedaży można znaleźć także parasol składany odwrotnie – model tego rodzaju składa się na odwrót w przeciwieństwie do tradycyjnego, dlatego nie ma wtedy problemu z wyciekaniem z niego wody po deszczu.

Jakie parasole z logo wybrać dla firmy?

Wybór odpowiedniego parasola jako upominek reklamowy może nastręczyć dużo trudności, ponieważ w sprzedaży znajdziemy tak wiele różnych modeli.

Najtańsze parasole z logo firmy to cena już od około 15 złotych, natomiast tych najdroższych może dochodzić nawet do 50 złotych i więcej, jeśli mamy do czynienia z markowymi modelami.

Jeśli zamierzamy wręczać parasole reklamowe z logo, warto zdecydować się na modele lepszej jakości – wtedy na pewno posłużą na lata i dzięki temu będą mogły wtedy dłużej pełnić swoją funkcję reklamową. Najtańsze parasole to często „jednorazówki”, które niszczą się już po pierwszym deszczu.

Wręczając wysokiej klasy parasol z logo firmy, działamy na jej korzyść. Gdy parasol będzie łatwy w obsłudze, wytrzymały, lekki, a przy tym także będzie skutecznie chronił przed deszczem, jego użytkownik na pewno będzie zadowolony, co także wpłynie na jego opinię o firmie, od której otrzymał taki gadżet.

Umieszczony na parasolu nadruk z logo firmy czy jej nazwą będzie wtedy skutecznie promował ją wszędzie tam, gdzie parasol będzie rozłożony i widoczny dla innych osób.

Gdzie można zamówić parasole z logo?

Parasol z własnym logo można zamówić obecnie w wielu różnych sklepach. Najszerszy wybór prezentują sklepy oferujące gadżety reklamowe, w tym także wspomniana firma GiftLogo.

Firma GiftLogo wykonuje parasole firmowe z personalizacją na życzenie klienta – przygotowanie projektu jest darmowe. Realizacja zamówienia następuje najczęściej w 24 godziny!