Menu Zamknij

Ile kosztują urodziny z animatorem?

Tort w gronie rodziców i rodzeństwa już nikogo nie cieszy. Teraz urodziny obchodzi się hucznie i w dużym gronie, a na przyjęciu nie może zabraknąć rozmaitych atrakcji. Stąd pomysł na to, by korzystać z usług animatora. Tylko… ile to kosztuje?

Animator imprez – wydatek, z którym rodzice muszą się zmierzyć

Prawda jest taka, że rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej, więc z okazji ich urodzin pragną zorganizować im wymarzone przyjęcie. Wówczas obowiązkowo muszą zainwestować w specjalistę, którym jest animator imprez. Trudno jest jednak mówić tu o kosztach, ponieważ każdy z nich może mieć zupełnie inny cennik, co wynika z różnej jakości usług, czy różnego ich zakresu. Niektórzy animatorzy mają bardzo zawężony zakres usług. Inni są w stanie zapewnić dzieciom mnóstwo frajdy podczas rozmaitych zabaw, konkursów i pokazów. W ich zespole nierzadko bywają też iluzjoniści, którzy dzięki swym sztuczkom są w stanie zainteresować niemal każde dziecko. Czy w tej sytuacji jest więc sens rozmawiać o kosztach? Czy to ma jakieś znaczenie?

Czyli ile kosztuje animator imprez?

Profesjonalny animator dziecięcy życzy sobie blisko 150 zł za godzinę pracy z grupą do 12 osób. Im dłużej pracuje i im większa jest liczba gości, tym wyższa jest cena. Cena ta jest natomiast orientacyjna i nie należy przywiązywać do niej zbyt dużej uwagi. Choć dla wielu osób ma duże znaczenie, nie powinno się nią kierować. Zdecydowanie ważniejsze jest to, aby jakość świadczonych przez animatora usług była wysoka, a dzieci zadowolone.