Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Zabrze – postaw na profesjonalną pomoc!

Auto, Car, Cadillac, Oldtimer, Automotive, Vehicle

Nie potrafisz otworzyć samochodu? Kluczyk jest złamany lub został zatrzaśnięty w środku? A może podejrzewasz usterkę zamka lub pilota w kluczyku? Nie czekaj, ale skorzystaj z profesjonalnej pomocy!

Zapotrzebowanie na awaryjne otwieranie pojazdów stale jest bardzo wysokie – to usługa, która może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Zamiast samodzielnych prób otwarcia drzwi, lepiej wybrać specjalistów, którzy znają się na tym lepiej!

Jeśli do wyszukiwarki internetowej wpiszemy słowa takie jak „awaryjne otwieranie samochodu zabrze”, natychmiast możemy zobaczyć, że firm działających w tej branży jest bardzo dużo.

Jedną z nich jest firma Serwis Zamków 24, która zajmuje się świadczeniem usług tego rodzaju na terenie całego województwa śląskiego, dojeżdżając do swoich klientów na zlecenie.

Na czym polega usługa taka jak otwieranie samochodów? Jeśli także chcesz z niej skorzystać lub po prostu chcesz dowiedzieć się o niej więcej, sprawdź już teraz nasz artykuł!

Awaryjne otwieranie samochodu Zabrze – sprawdzone metody

Firmy, których specjalnością jest awaryjne otwieranie auta, zapewniają swoim klientom usługi na najwyższym poziomie – mogą szybko, skutecznie i bez uszkodzenia pojazdu poradzić sobie z zamkniętymi drzwiami.

Ich usługi sprawdzają się zarówno wtedy, gdy kluczyk został zostawiony w środku, gdy zamek uległ uszkodzeniu, gdy kluczyk złamał się, a także w wielu innych przypadkach. Takie awaryjne otwieranie aut może przydać się w różnych sytuacjach!

Firmy prowadzące awaryjne otwieranie samochodów w Zabrzu, a także w innych miejscowościach stosują najskuteczniejsze metody. Jakie z nich używane są najczęściej?

Pierwsza z nich to otwieranie aut z użyciem narzędzi ślusarskich, które pozwalają na otwarcie zamka bez potrzeby korzystania z kluczyka. Specjalista w tym właśnie zakresie będzie mógł otworzyć zamek bez ryzyka dla pojazdu – nie spowoduje tym samym żadnych dodatkowych kosztów.

Warto jedna wskazać, że takie otwieranie samochodu nie zawsze kończy się powodzeniem. Zdarza się, że zamek jest bardzo trudny do pokonania, dlatego stosuje się wtedy inne metody.

Drugi popularny sposób na awaryjne otwieranie samochodów polega na wykorzystaniu specjalnych drutów z haczykami, które umieszcza się pod uszczelką drzwi lub okna. Odpowiednia manipulacja pozwala na otwarcie drzwi, na przykład przez naciśnięcie przycisku czy właściwe przekręcenie mechanizmu zamka.

Aby nie doprowadzić do uszkodzenia karoserii czy uszczelek pojazdu, stosuje się wtedy specjalne akcesoria, na przykład przyssawki odsuwające do drzwi oraz poduszki pneumatyczne, które poszerzają szczelinę.

Awaryjne otwieranie samochodu Zabrze – pomoc dostępna przez całą dobę!

Jeśli chcemy zlecić awaryjne otwieranie samochodu, obecnie możemy zrobić to przez 24 godziny na dobę. Firmy zajmujące się świadczeniem tego typu usług działają non-stop, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdy klient będzie potrzebować pomocy.

Gdy z kolei chodzi koszty, za awaryjne otwieranie samochodów cena nie jest wysoka. Najczęściej to wydatek rzędu 200-600 złotych, przy czym warto zaznaczyć, że wstawienie wybitej szyby czy też naprawa uszczelek przy próbach samodzielnego otwarcia pojazdu może kosztować nas jeszcze więcej. Podsumowując, gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie samochodów Zabrze to jedno z wielu miast na południu Polski, gdzie taka usługa jest dostępna. Można zamawiać ją także 24/7, czyli przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Gdy potrzebujesz pomocy przy otwarciu drzwi, skontaktuj się ze specjalistami już teraz!